Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język niemiecki i uzupełnij zu jeśli to konieczne

Pobierz

2 Unfortunately, (nie ma) _____ any milk left.Mar 4, 2021przetłumacz na język angielski fragmenty w nawiasach interactive and downloadable worksheets.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Podkreśl poprawne fragmenty zdań umieszczone w nawiasach.. Napisz 5 zdań porównywających 2 rzeczy - angielski.. W każdą lukę możesz wpisać nie więcej niż trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wpisz w każdą lukę poprawne tłumaczenie fragmentu zdania podanego w nawiasach na język niemiecki.. Sklep.. Wir möchten (zrobić sałatkę)May 27, 2022Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zaloguj.. 13.3.Język niemiecki.. 2.2.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Wszystkie (1520) Język angielski (811) Język polski (365) Matematyka .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Wpisz w każdą lukę poprawne tłumaczenie fragmentu zdania podanego w nawiasach na język niemiecki.Zadanie 2.. Uwaga!. Question from @Mira895 - Gimnazjum - Język angielski.. Pytanie brzmi: Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki proszę o zrobienie daje naj z najlepsze 1.czytam.- 2.jeździmy - 3.Ona ogląda - Oni spotykają - wpisz brakujące zaimki zwrotne i przetłumacz… Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki proszę o zrobienie daje naj z najlepsze 1.czytam.- 2 .Wyniki wyszukiwania dla Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Przeczytaj tekst o tygodniu mody i uzupełnij luki .Dec 10, 2021 Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 3.2.Uzupełnij zdania 13.1.-13.3.. Książki.. Pamiętam, jak jednego wieczoru szłyśmy ze szkoły i spotkałyśmy dziwną osobę.. zadanie dodane 13 grudnia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika m3003 (-200) .Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski:.. Sposób myślenia Niemców jest tutaj skierowany na cel całej tej czynności, czyli gdzie dokładnie mamy zamiar dojść czy też dojechać.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach..

Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski:.

Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami, Zbiór zadań .Uzupełnij zdania 13.1.-13.3.. 1. der längste Fluss der Welt2.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.. (Po zajęciach)_____ geht sie spazieren.. 3.Zapisz temat do zeszytu.. Język niemiecki.. Aunt Rita _____ (zawsze zapomina o) my birthday!. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 1 odpowiedź.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wybierz książkę.. Uzupełnij dialog.. Trinkst du deinen Tee (z cytryng czy bez) 4.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język niemiecki.

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na j. angielski.. 9.1.Uzupełnij zdania 13.1.-13.3.. Przetłumacz wyrażenia w nawiasach na język rosyjski.. Question from @Ciuraczek123 - Gimnazjum - Język rosyjski .. lub literę F - jeśli jest fałszywa.Im wyżej, tym większe opady atmosferyczne P/FW .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. It was.Jednak jeśli chodzi już o zapisanie zdania i wypowiadanie się prawidłowo w języku niemieckim, musimy zapoznać się nie tylko z przyimkami nach i zu, ale też z in, auf i an.. Przetłumacz na j. angielski z użyciem odpowiednich czasów.. Pytania .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zarejestruj.. Często użyć możemy dwóch lub nawet trzech przyimków zamiennie, zależne to będzie również od kontekstu.. der größte Mensch der Welt Odpowiedź na zadanie z Grammatik.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami.

Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Później okazało się, że był to przestępca, który uciekł z więzienia.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Przetłumacz na język niemiecki.. Przedmiot.. Kannst du (upiec ciasto) 2.. +1 głos.. Uwaga!. Uzupełnij podane zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Eva hat keine Lust (na wycieczkę rowerową) .. Zapisz w zeszycie podane przyimki z biernikiem - Präpositionen mit Akkusativ.. Allan went to the dentist because he (miał ból zęba)Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt