Życzenia świąteczne dla kolegi

Pobierz

Wesołych Świąt!. Mnóstwa uśmiechu na codzień, dużo dobrego humoru i wspaniałych przyjaciół.. Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy Uśmiechu, by przeganiał zmartwieniaApr 17, 2022Życzenia mogą Państwo oceniać, dzięki ocenom przyszli odwiedzający będą mieli łatwiej z wyborem odpowiednich życzeń.. Zawsze o tym pamiętaj: trzymaj formę przez święta!. W dniu Bożego Narodzenia przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, żyjcie wesoło i lat dużo, smutki czoła niech nie chmurzą, wszelkie troski niechaj giną, chwile życia w szczęściu płyną.. Zdrowia mogę ci pożyczyć, i kasy którą trudno zliczyć.Z okazji urodzin mnóstwo radości i szczęścia w życiu osobistym.. odpowiedział (a) 23.12.2012 o 22:59: a dla przyjaciółki nie wiem xd.Życzenia urodzinowe dla kolegi.. Wyślij kwiaty Życzenia imieninowe dla kolegi Zdrówka, szczęścia, pomyślności, niech smutek w Twoim życiu nie gości.Apr 16, 2022Apr 17, 2022Dec 25, 2021Nov 30, 2020Apr 17, 2022Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci wybrać prezent na imieniny dla taty: Książka.. 2013-02-13 22:14:05; Napisz najładniejsze życzenia świąteczne 2011-11-24 16:02:01; Napisz maila o swoich planach na weekend do kolegi i koleżanki i zaproponuj spotkanie 2012-05-17 19:23:21; Fajne życzenia świąteczne boże narodzenie dla kolegi 2013-12-24 10:16:12Życzenia dla kolegi Zaraz jest Twój dzień wspaniały w blasku glorii oraz chwały Niech Ci za dnia przygrywają oraz wiele zdrowia dają abyś mógł sypiać na kasie i by luźno było w pasie Byś piękną kobietę znalazł I to zrealizował zaraz Życzę Tobie nie bez przyczyny Aby towarzystwo Twe stanowiły piękne dziewczyny Aby Twój portfel był wypchany po brzegiMój drogi kolego!.

Każdy składa Ci życzenia: szczęścia, zdrowia, powodzenia.

Jesteś mądry, jak mój szef, i dzielny niczym w sawannie lew.. Z okazji Twoich imienin życzę Ci Dużo zdrowia i miłości, Niech ta wartość zawsze w Twoim sercu gości!. Oby nadchodzący Nowy Rok był obfitował w same pozytywne zdarzenia.Napisz życzenia urodzinowe dla koleżanki lub kolegi.. oraz życia bez przykrości.. trzymaj formę przez święta!. Życzenia, te są szczere, jak ksiądz na ambonie w niedzielę.. A ja życzę Ci miłości i radości.. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek.. Na naszym portalu mogą Państwo również poczytać o najważniejszych świętach obchodzonych w Polsce, życzymy miłej lektury i mamy nadzieję, że życzenia z naszej strony przypadną do gustu ich odbiorcom.. Puzzle lub łamigłówka.. Bo jesteś wspaniały taki, jak na obiad ślimaki.. Bo nie ma znaczenia, ile lat się już skończyło, Trzeba żyć tym, co jest, a nie tylko tym, co było.odpowiedział (a) 23.12.2011 o 19:21: Wszystkiego najlepszego !. Cóż powiedzieć Ci mam… wiele pokłonów składam.. Ja zaś życzę: uśmiechu od ucha do ucha i w każdej sytuacji pogody ducha.. Życzę zdróweczka i dobrej pracy, niech Cię polubią wszyscy rodacy.. Prezent możesz też dopasować do pory roku, w jakiej tata obchodzi imieniny.Apr 1, 2021Śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności..

Prezentów po szyje.Dec 24, 2021Życzenia urodzinowe dla kolegi.

Wesołych Świąt!. Jak bombka na choince i gwiazda na niebie tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie i daje Ci spokój, radość i wiarę w te Święta radosne, hojne i wspaniałe.. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki.. lepiej w Sylwestra balować!. Z okazji urodzin składam Ci życzenia: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego,Abyś miał życie miałkie, nudne, bardzo słabe, Za kochankę brzydką i starą babę, Złych przyjaciół, i bardzo podłe mienie, Brzuch piwny lecz pustawy i dziurawe kieszenie, A kłopotów, że nie tych nawet zliczę - tego właśnie Ci NIE życzę!. Otwarcie realizuj swe marzenia, A będziesz miał poczucie samorealizacji i dużo powodzenia!. Uśmiech towarzyszy wiernie - moc uścisków masz ode mnie!. Zestaw do majsterkowania.. o wierności i miłości.Wraz z życzeniami… Niech Ci słońce zawsze świeci, Niech Ci czas jak woda leci, Niechaj szczęście zawsze sprzyja, Łzy i smutek Cię omija, Żyj szczęśliwie wśród radości, powodzenia i miłości, Moc radości i słodyczy Tobie kochająca/pamiętająca… Byś miał życie nudne, słabe, za kochankę starą babę, złych przyjaciół, podłe mienie,kobierce, cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda - niech piękne będą dla Ciebie Te Święta..

Podobne życzeniaDrogi mój kolego… życzę Ci wszystkiego najlepszego.

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Cię aniołek ode mnie uściśnie i przekaże serdeczne życzeniaŻyczenia urodzinowe dla kolegi Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera,.Przyjmij moje najserdeczniejsze życzenia: ciepłych i rodzinnych Świąt, spokoju i wytchnienia od codziennych obowiązków, mnóstwo radości i uśmiechu na twarzy, udanego Sylwestra, a w Nowym Roku realizacji najskrytszych marzeń i odważnych planów.. Wesołych Świąt dla całej rodzinki przesyła przyjaciółka.. Zdrowia szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal sianaŻyczenia bożonarodzeniowe od kolegi / kumpla.. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!składa kolega.. Większość życzeń to świąt obfitych i prezentów znakomitych.. A poza tym tego co najważniejsze - zdrowia zarówno w tym roku, jak i w kolejnych.Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały.. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa.. Bo zamiast potem chorować lepiej w Sylwestra balować!. Niepotrzebne Ci oklaski, ani słowa zachęty, Niepotrzebne szepty, ani urok w nich zaklęty.. Bilety na wydarzenie sportowe lub artystyczne.. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najlepszego kolegi na świecie!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt