Test z historii klasa 6 polska w xvii wieku

Pobierz

Sprawdzian z historii XVIII wieku dla klasy VI - Polska w okresie rozbiorów.Klasa 6 Test polska w 18 wieku Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 test polska w 18 wieku': 10000+ Wojny w XVII wieku Sortowanie według grup wg Olap28 Klasa 6 Historia walki w XVII wieku przywódcy walk w XVI/XVII wieku Połącz w pary wg Olap28 Klasa 6 Historia walki w XVII wieku( sprawdzian_z_historii_klasa_6_polska_w_16_wieku.pdf ) .. Rzeczpospolita w XVII wieku.. Test XVIII wiek - część pierwsza, Rozdział III podręcznika Bliżej Historii dla Klasa II.Test Wojny i kryzys Rzeczypospolitej w XVII wieku, Rozdział IV podręcznika Zrozumieć przeszłość cz.2 dla Klasa II.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy .Historia kl. 5-6.. Sprawdzian podobny do "Śladami przeszłości 2" nowa era.. Materiały dla nauczycieli.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test z historii - Rzeczpospolita w XVII wieku.. Get unlimited access to this and over 100,000 Super resourceswojen XVII wieku.doc na koncie uzytkownika orawianka30 folder historia testy 6 klasa (julord) Data dodania: 25 lut 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.OfertaPrzed wami jest test sprawdzający wasza wiedzę z historii XVIII - wiecznej Polski..

Sprawdzian historii klasa 6 dział 4.

- Polska w XX wieku, ćw.. Społeczność .. Powodzenia!Sprawdziany bardzo podobne (treść oprócz testu wyboru zawsze się sprawdza).. Czas pytania: 00:00:05.Filmy Życie Inteligencja Telewizja Jedzenie Konie Motoryzacja Gry Historia Słodkie K-pop.. Suma punktów: /24.00.. Zygmunt III Waza: a) zmarł w 1632 b) został zdetronizowany w Szwecji c) przeniósł stolicę do Krakowa d) przeniósł stolicę do Warszawy.. Klasa 2 / Polska w XVI wieku: Tagi: sprawdziany: Dostep .Znacie zadania i odpowiedzi na sprawdzian z działu W pożodze wojen 17 wieku z książki MY i historia Historia i społeczeństwo klasa 6 2011-11-13 20:29:56; Potrzebuję opisu wojen Polski z Rosją w XVII wieku 2008-12-06 10:56:49; Boże mam jutro sprawdzian z historii dla kl6 z tematu w pożodze wojen XVII wieku prosze pomużcie 2010-10-28 .Powodzenia!. Z jakiej dynastii pochodzili August II Mocny i August III Sas?. W którym roku odbył się Sejm Niemy?. Zeszyt ćwiczeń.. Test wiedzy podsumowujący czwarty dział "Europa i Polska w XVII wieku".. Z jakim rodem magnackim był spokrewniony Stanisław August Poniatowski?Aug 5, 2021Zamach majowy- test - Polityka zagraniczna II Rzeczypospolitej - Polska w XVIII wieku.. 1620 .. c. Zadecydowano o przyłączeniu Ukrainy do Polski d..

Europa i Polska w XVII wieku.

Anglia Niemcy Włochy Francja.. W zwiazku ze zmianami w podstawie programowej zakres tematyczny zawarty w testach archiwalnych moze odbiegac od .. Tematyczna bibliografia artykulow z "Mowia Wieki" Opracowanie tematow z historii.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; XVII wiek - stulecie wojen.. Czas pytania: 00:00:04.Polska XVII wiek.. Suma punktów: /30.00.. Jaki kraj miał największe wpływy w Europie XVIII wieku?. Sprawdzian z historii XVIII wieku dla klasy VI - Polska w okresie.. W tym czasie niektóre elementy serwisu mogą być niedostępne.. W każdym pytaniu możesz udzielić tylko jednej prawidłowej odpowiedzi.. Na czele powstania kozackiego, które wybuchło na Ukrainie w 1648 r. stał: a .Klasa 6 XVI wiek Wielkie odkrycia geograficzne Skutki wielkich odkryć geograficznych Renesans w Europie Reformacja w Europie Reforma Kościoła i kontrreformacja Kształtowanie się demokracji szlacheckiej w Polsce Folwark pańszczyźniany w Polsce Panowanie ostatnich Jagiellonów Renesans w Polsce Powstanie Rzeczypospolitej Obojga NarodówID: Language: Polish School subject: history Grade/level: 6 Age: 13-14 Main content: Sprawdzian po omówieniu rozdziału Rzeczpospolita w XVII wieku Other contents: Add to my workbooks (1) Add to Google Classroom Add to Microsoft Teams Share through WhatsappTest z historii sprawdzający wiadomościi umiejętności z działu " Polska w XVIII wieku " dla klasy VI szkoły podstawowej..

Sprawdzian z historii klasa 6 dział 5.

Podpisano rozejm 14.. Test jest przeznaczony dla uczniów klas 6.. Czas kursu: 00:00:05.. Czas kursu: 00:00:04.. Historia - nowa era- Śladami przeszłości 2 - odpowiedzi do testu.. Zamieszczam tu odpowiedzi do testów z historii, z wszystkich działów ;) Są dwie wersje każdego testu dla grupy A i B.Polska w XVIII wieku - Test.. Powtórz materiał i sprawdź czy już wszystko potrafisz!. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. MrFoox 2 lata temu.. W każdym pytaniu możesz udzielić tylko jednej prawidłowej odpowiedzi.. Ilość pytań: 18 Rozwiązywany: 1447 razyPrzed wami jest test sprawdzający wasza wiedzę z historii XVIII.. Polska XVIIIw.. Ilość pytań: 11 Rozwiązywany: 11190 razy.. Opowiadania 6 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Wprowadzenie.Polska w XVI wieku - test online klasa 6. : a.Przed wami jest test sprawdzający wasza wiedzę z historii XVIII - wiecznej Polski.. Test jest przeznaczony dla uczniów klas 6.. Powtórz materiał i sprawdź czy już wszystko potrafisz!. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jaka bitwa złamała potęgę Szwecji?. Część 2.. Część 3.. Walezy, a potem każdy wybrany przez szlachtę król, musiał podpisać: a) artykuły henrykowskie b) pacta conventa c) konfederację w Tyszowcach d) konfederację warszawską.. Część 1.. Powodzenia!. Rzeczpospolita w pierwszej połowie XVII w. , Bitwa pod Kircholmem, Bitwa pod Oliwą, Rzeczpospolita w drugiej połowie XVII w. Utrwalanie wiedzy - ćwiczenia..

Klasa 6 Dział III - Europa i Polska w XVII wieku.

Klasa 6, Wojny Rzeczypospolitej ze Szwecją.. Test wiedzy podsumowujący czwarty dział "Polska w XVIII wieku".. Archiwum; Spodobał Ci się nasz serwis?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Klasa II; HISTORIA LICEUM; Zrozumieć przeszłość cz.2 Rozdział IV / Wojny i kryzys Rzeczypospolitej w XVII wieku.. Klasa 6 Historia Test polska w xviii Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 historia test polska w xviii': 10000+ Zamach majowy- test Sortowanie według grup.. Unia polsko-saska, rozbiory.. 3.Test XVIII wiek - część pierwsza, Rozdział III podręcznika Bliżej Historii dla Klasa II.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i .Narodziny absolutyzmu.Wojny Rzeczpospolitej XVI i XVII wieku; Wojny Rzeczpospolitej XVI i XVII wieku, test z historii Test z zakresu wojen polsko-kozackiej, polsko-rosyjskiej, polsko-szwedzkiej i polsko-tureckiej.Sprawdzian 1.Polski z Rosja w XVII wieku 2008-12-06 10:56:49; Boze mam jutro sprawdzian z historii dla kl6 z tematu w pozodze wojen XVII wieku prosze pomuzcie 2010-10-28 .Zamieszczam tu odpowiedzi do testow z historii, z wszystkich dzialow ;) .. Prosimy o cierpliwość :) .. Test z historii.. .Lubie_historie.. wg .Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość punktów 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt