Test wiadomości o quo vadis

Pobierz

Sienkiewicz w "Quo vadis": a) panoramicznie przedstawił obyczajowość rzymską.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Temat 10: Sprawdzian ze znajomości lektury.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Poprzed-Zdrowie niego dnia byl na uczcie u Nerona2, ktora przeciagnela sie do pozna w noc.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Co to znaczy Quo Vadis?Henryk Sienkiewicz Quo Vadis - opracowanie lektury.. 2021-12-06 19:08:41 Jakie jest znaczenie dosłowne i metaforyczne przysłowia "wyskoczyć jak filip z konopii" 2021-11-23 19:49:39 Rozprawka udowodnij że jacek spolica był prawdziwym patriotą i bohaterewołajm od się do lektury 2021-11-22 18:58:56; Napisać artykuł na temat korona wirusa 2021-11-22 16:26:48W tym filmiku znajdują się podstawowe informacje dotyczące lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.10 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiesz o powieści Henryka Sienkiewicza "Quo vadis".. Bolesław Prus.Quo Vadis - Quiz - Test.. Instagram Patryka - Pobierz darmowe notatki do egzaminu!. Rozwiąż test!mam lekturę tą teraz, a z testu sprawdzenia wiadomości o lekturze czy coś dostałam najpierw 5- chyba potem 2-Mam podzielone to gówno na 3 części, (jedna część:) od I rozdziału do XIV, (druga część:) od XV rozdziału do XXIX, (trzecia od XXX rozdziału do końca.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań..

Kto napisał ,,Quo vadis"?

Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. 1) "Quo vadis" to a) Liryka b) Dramat c) Epika 2) Dlaczego Winicjusz przeszedł na chrześcijaństwo?. 1) Chrześcijanka, patrycjuszka i ukochana Winicjusza to?. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Temat 9: Uzupełniamy karty pracy - zebranie wiadomości o lekturze.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Pytania i odpowiedzi do lektury Quo Vadis ( 37) Pytania i odpowiedzi do lektury Quo Vadis (.. Test składa się z 12 pytań.. Quiz na podsumowanie.. Powiązane z testem.. Temat 11-12: Wypracowanie klasowe na podstawie lektury "Quo vadis".Czy ktoś mi pomoże w kolorowance ze środków stylistycznych?. A jak było naprawdę?. Pełne zasoby wiedzy znajdują się na EQURS.PL.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.d) do Francji i Belgii.. Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. Aby przejść na EQURS.PL, kliknij w link poniżej.. - Dołącz do naszego discorda!. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Quo Vadis, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Rozwiązanie.. Wędrówka po Rzymie śladami chrześcijan.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.. Henryk Sienkiewicz.. Quo vadis" to najbardziej znane dzieło Henryka Sienkiewicza, przetłumaczone na wiele języków i czytane na całym świecie..

Statystyka testu.Quo vadis ?

Quiz na podsumowanie.. Poprzedniego dnia byl na uczcie u Nerona, ktora przeciagnela sie do .Test formatywny czesc pierwsza - o swiecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. W związku z tym nie można go ponownie uruchomić.Wiadomości na sprawadzian z lektury " Quo Vadis " 2014-12-15 14:32:20 Mam kilka pytań dotyczących lektury ' Quo vadis ' 2010-03-02 20:10:57 Mam jedno pytanie co do lektury ,, Quo vadis '' 2010-03-03 19:23:17Quizy » Literatura, Filmowe.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. a) Poppea Sabina b) Ligia Kallina c) Akte 2) Wybierz zestaw postaci historycznych: a) Św. Piotr, Eunice, Kryspus b) Św. Paweł, Neron, Akte c) Petroniusz, Neron, Poppea 3) Ochrzcił Chilona, pochodził z Tarsu: a) Św. Paweł b) Św.Rozpocznij test.. "Quo Vadis" - opracowanie.. Rozwiąż test.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury.. korzystaniu ze zdobyczy nauki przy pisaniu dziela fabularnego.Plik test Quo vadis.doc na koncie uzytkownika Edith12 folder Lektury - opracowania, cwiczenia Data dodania: 5 lut 2010 .. Ksiazka zostala wydana w 1895 roku.. W jakich latach rozgrywa się akcja utworu?. a) ponieważ chciał zdobyć serce Ligii b) ponieważ chciał zrobić na złość Neronowi c) ponieważ po spotkaniu z św. Piotrem sam chciał się nawrócić d) został zmuszony przez Petroniusza 3) Dlaczego Poppea .Administrator pomaga w pisaniu komentarzy, poprawiając błędy ortograficzne..

- h...Temat 8: Quo vadis, Domine?

Niektórzy uważają, że właśnie za tę powieść jej autor dostał literackiego Nobla.. był laureatem literackiej Nagrody Nobla w 1905 r.Plik test Quo vadis.doc na koncie użytkownika Edith12 • folder Lektury - opracowania, ćwiczenia • Data dodania: 5 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. c) szczegółowo opisał historię Imperium Rzymskiego.. Rzutnik podłączony do komputera, ekran.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Tagi #lektura #henryksienkiewicz #quovadis Inne tryby testu.. W którym roku wydano pierwszy odcinek Quo Vadis?. Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwaTest z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. 63 - 64 n.e. 2.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza.. by malgorzatachim .Quo Vadis, Henryk Sienkiewicz - Najważniejsze postaci (test) Ten kurs zawiera wybrane lekcje, wspierające w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty..

Quo vadis - Henryk Sienkiewicz.

Testy: Lektury szkolne.. b) skupił się głównie na architekturze rzymskiej.. Autor: Henryk Sienkiewicz - prozaik, przedstawiciel pozytywizmu żyjący w latach .. Autor, czas i miejsce akcji, rodzaj i gatunek literacki, motywy, bohaterowie (charakterystyka), plan wydarzeń.. ;) Krzysztof: 2021-04-14 08:31:39 kto jest autorem powieśći?. W 2016 roku przypada 120. rocznica wydania dzieła.sprawdzian wiadomości quo vadis.pdf (22 KB) Pobierz.. Początkujący filatelista" Mariusz Niemycki.. Pola: 2021-04-12 13:02:53 Hej nazywam się Pola mam 10 lat i chodzę do 3 klasy a już prawie do 4 ta strona jest superTest Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. d) szczegółowo opisał topografię Imperium Rzymskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt