Uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego

Pobierz

W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć wyrazów, wliczając wyraz już podany.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.3 Wykorzystując wyrazy podane na końcu, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego 1-4.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę można wpisać od 2 do 4 wyrazów .Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę wyrażenie niemieckie, którego polskie tłumaczenie podano w nawiasie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.Uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij każde zdanie z lukami tak, aby zachować sens zdania wyjściowego..

).Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.

Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już .Strona 9 z 17 Zadanie 9.. 2019-03-03 23:44:56; Niemiecki.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając wyraz już podany.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć wyrazów, wliczając wyraz już podany.Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i .Rozwiń podane zdania, wykorzystując wyrazy określające z nawiasów 2009-01-29 15:46:34; Wykorzystując podane wyrazy, uzupełnij kazde zdanie tak aby zachować znaczenie zdania wyjsciowego wkazdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów 2012-04-10 15:22:46; Uzupełnij każde zdanie, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego .Uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. (2,5 pkt) Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1.-2.5.).. Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego..

Treść:Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.

Uwaga!. 2014-01-09 15:53:49 Wykorzystując podane wyrazy, uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego 2017-09-06 16:50:173 Wykorzystując wyrazy podane na końcu, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego 1-4.. (4 pkt) Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Matura z języka angielskiego 2013 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 2 Zadanie 2.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1.-2.5.).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w .Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć wyrazów, wliczając wyraz już podany.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką , tak aby zachować sens zdania wyjściowego..

Poziom rozszerzony 2019Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.

Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać jeden …Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1.-2.5.).. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. a) A lawyer will sign the document.Matura z języka angielskiego 2016 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 9 Zadanie 9.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. W każdą lukę można wpisać od 2 do 6 wyrazów.. Wymagana jest pełna Odpowiedź na zadanie z Egzamin maturalny Język francuski.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.Matura z języka angielskiego 2017 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 9 Zadanie 9..

Wymagana jest pełna poprawność ...Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).

Uwaga!. Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. (2,5 pkt) Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1.-2.5.).. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. 2019-03-03 23:44:56; Uzupełnij luki: 2011-12-08 17:31:37; Uzupełnij jednym wyrazem: 2016 .Pytanie 1.. (4 pkt) Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. Uzupełnij zdania.2.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1-2.5).. Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. Znajomość środków językowych Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (1.-4.).. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyrazWykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna .Uzupełnij zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt